بيانيه باشگاه فولاد خوزستان در خصوص رسيدگي به پرونده سروش رفيعي/ فدراسيون بي‌طرف باشد

بيانيه باشگاه فولاد خوزستان در خصوص رسيدگي به پرونده سروش رفيعي/ فدراسيون بي‌طرف باشد

فارس/ دپارتمان حقوقي باشگاه فرهنگي ورزشي فولاد خوزستان در بيانيه اي خواستار بي طرفي فدراسيون فوتبال ايران در بررسي به پرونده سروش رفيعي شد.
به نقل از سايت باشگاه فولاد خوزستان، در بيانيه يکي از اعضاي اين دپارتمان خطاب به مسوولان فدراسيون فوتبال آمده است:
موضوع خواسته باشگاه فولاد خوزستان در مورد وضعيت سروش رفيعي به ارکان قضايي فدراسيون فوتبال ارجاع گرديده اما پيش از آن که اين پرونده مورد رسيدگي قرار گيرد برخي افراد که در فدراسيون سمت دارند و بايد جايگاه خود را بشناسند داروغه وار دادگاه صحرايي تشکيل داده و با تفسير به راي مقررات، سعي در محکوم کردن باشگاه فولاد دارند. اين است عدالت و بيطرفي فدراسيون؟ آقاي براتي،رييس محترم کميته حقوقي، با کمال احترام لطفا رعايت اين موارد را به اعضاي کميته خود تذکر دهيد؟ لابد پاسخ شان اين است که من به اتکاي شخصيت حقيقي ام صحبت مي کنم و ربطي به عضويتم در کميته حقوقي ندارد. شخصيت حقيقي تان زماني جداي از شخصيت حقوقي تان است که از کميته اي که در آن عضويت داريد جدا شويد.
هوشنگ نصيرزاده قانون را پاره پاره مي بيند. او مي گويد قرارداد ٣٨ روزه نداريم و خاتمه قرارداد بايد منتهي به روز پاياني فصل باشد.
اتفاقا اين همان ادعاي باشگاه فولاد است. سروش رفيعي قراردادي تا روز پاياني فصل داشته و به هيچ وجه قرارداد ٣٨ روزه نه منعقد شده و نه خواهد شد.
او اما قبل از اتمام همان قرارداد قانوني، به خدمت سربازي رفته و از تاريخ اعزامش تا همان پايان فصلي که نصيرزاده داعيه دار آن شده، باشگاه فولاد نتوانسته از خدمات وي بهره بگيرد. توجه نصيرزاده و اهالي فوتبال را به مقررات مربوط به خدمت سربازي که خود نصيرزاده تدوين نموده و حالا ناديده مي گيرد جلب مي کنيم. هر کس حقوق خوانده باشد مي داند در تقابل دو قانون و مقررات عام و خاص، قانون خاص، قانون عام را محدود و تخصيص و گاه نسخ مي کند. پيوست مربوط به سربازان به منزله قانون خاص است و آيين نامه نقل و انتقالات قاعده عام. بديهي است که در مورد سربازان اين مقررات خاص است که مدنظر قرار مي گيرد.
در آيين نامه آمده است مدت زمان سربازي جزو قرارداد با باشگاه فولاد حساب نمي شود و بازيکن بايد به محض خدمت اتمام سربازي به باشگاهش برگردد. در باشگاه فولاد کسي غير از اجراي همين مقررات، خواسته ديگري ندارد و هر کس قانون تازه اي دارد که مطالبه اين ٣٨ روز فاقد وجاهت قانوني است با دليل و مدرک و بدون تفسير به راي ارائه دهد.
اميد است اصل عدالت در اين پرونده رعايت گردد.منبع: فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات