هیات داوران جشنواره بین‌المللی شعر فجر مشخص شدند/ بزودی فراخوان دریافت آثار منتشر می‌شود

دبیر جشنواره شعر فجر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

هم اکنون هیئت داوران جشنواره بین المللی شعر فجر تثبیت شده اند.

هیات داوران جشنواره بین‌المللی شعر فجر مشخص شدند/ بزودی فراخوان دریافت آثار منتشر می‌شودمحمد کاظم کاظمی، دبیر جشنواره بین‌المللی شعر فجر در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص این رویداد ادبی گفت: هیئت داوران جشنواره بین المللی شعر فجر هم اکنون تثبیت شده‌اند. اما اسامی آنها هم اکنون اعلام نمی‌شود. زمان اعلام اسامی هیئت داوران پس از معرفی نامزدهای دریافت جایزه جشنواره شعر فجر خواهد بود.

وی افزود: فراخوان دریافت اثر جشنواره بین‌المللی شعر فجر بزودی منتشر می‌شود. هرچند آثار را از طریق خانه کتاب دریافت کرده‌ایم. کار داوری آثار هم اکنون نیز قابل انجام است، اما پس از آنکه آثار را از طریق انتشار فراخوان دریافت کردیم، کار داوری آثار را شروع می کنیم. هم اکنون آثار دریافت شده از خانه کتاب را دسته بندی می‌کنیم. 

دبیر جشنواره شعر فجر در خصوص چگونگی دریافت آثار بخش وی‍ژه افغانستان در این جشنواره ادبی بیان کرد: آثار بخش افغانستان جشنواره بین‌المللی شعر فجر از طریق ارتباطی که با انجمن نویسندگان افغانستان برقرار می کنیم، دریافت می شود.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

تبلیغات